KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978221
nr 1597 8221
Lars Agger
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1997, "Landskap i blått". Olja på duk, 30x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm
Lars Agger, svensk konstnär född 1944 i Köpenhamn.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:01:07
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)